• Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★

  • The Chestnut Man

    ★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Jackass Shark Week

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Wrong Turn

    ★★

  • The Dry

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Colin Quinn & Friends: A Parking Lot Comedy Show

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Copper Bill

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • Black Water: Abyss

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • The Voices

  • Emma.

    ★★★★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★½

  • The Grudge

    ★½

  • Dan Soder: Son of a Gary

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Fractured

    ★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • The King

    ★★★½

  • Rodman: For Better or Worse

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Haunt

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • The Wretched

    ★★

  • Crawl

    ★★★