RSS feed for benhippers661

benhippers661 has logged 13 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Star Trek

Star Trek

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Alien

Alien

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
What Happened to Monday

What Happened to Monday

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ocean's Twelve

Ocean's Twelve

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Captain Phillips

Captain Phillips

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Bank Job

The Bank Job

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
R'ha

R'ha

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Alien: Specimen

Alien: Specimen

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Birds

The Birds

1963
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Creep

Creep

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Italian Job

The Italian Job

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry