Sort by
  • The Creator

    ★★★★★

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • A Million Miles Away

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Heart of Stone

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★

  • Circus Maximus

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Through My Window: Across the Sea

    ★½

  • Secret Invasion

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • Carl's Date

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Shooting Stars

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • The Machine

    ★★½

  • About My Father

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Crater

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★½

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Mother

    ★½

  • Love & Death

    ★★★½

  • Big George Foreman

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • Sweetwater

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Paint

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Simulant

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★