RSS feed for Ben
  • Love, Antosha

    ★★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★½

  • Honeyland

    ★★★★★

  • The Souvenir

    ★★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★½

  • Midnight Traveler

    ★★★½

  • Greener Grass

    ★★★★

  • Little Monsters

    ★★★

  • Knock Down the House

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • Mute Fire

    ★★★

  • Thirty

    ★★★★

  • Monos

    ★★★★

  • Paradise Hills

    ★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★★

  • The Report

    ★★

  • Halston

    ★★½

  • Sometimes, I Think About Dying

    ★★★½

  • The Death of Dick Long

    ★★★★½

  • One Child Nation

    ★★★

  • Cold Case Hammarskjöld

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★½

  • The Farewell

    ★★★★

  • Throat Singing in Kangirsuk

    ★★

  • American Factory

    ★★★½

  • Late Night

    ★★

  • Hail Satan?

    ★★★½

  • Shako Mako

    ★★½

  • Aurora

    ★★★½

  • This Is Not Berlin

    ★★★½

  • Domains

    ★★★½

  • Sons of Denmark

    ★★★½

  • The Edge of Democracy

    ★★★★

  • Lavender

    ★★★

  • Apollo 11

    ★★★★★

  • Serenity

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★½

  • Kitbull

    ★★★

  • Breakwater

    ★★★½

  • The Katy Universe

    ★★½

  • Fyre Fraud

  • Jobe'z World

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Dumplin'

    ★★★

  • Art of Style: Jean Cocteau

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Shrek Retold

    ★★★

  • Alex

    ★★★

  • Escape at Dannemora

    ★★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★½

  • Ant Head

    ★★½

  • The Portuguese Woman

    ★★★★

  • Amazing Grace

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★

  • Last Letter

    ★★★

  • In the Absence

    ★★★½

  • A Bread Factory Part Two: Walk with Me a While

    ★★★½

  • A Bread Factory Part One: For the Sake of Gold

    ★★★★

  • Light My Fire

    ★★★

  • Nefta Football Club

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ½

  • Around the World When You Were My Age

    ★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★½

  • Good Intentions

    ★★★½

  • An Act of Love

    ★★½

  • Lasting Marks

    ★★½

  • The Haunting

    ★★★★

  • Maggie

    ★★★

  • The Red Phallus

    ★★★½

  • From Its Mouth Came a River of High-End Residential Appliances

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Meteorites

    ★★★