RSS feed for Ben
  • Top Gun

    ★★★

  • She's Beautiful When She's Angry

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • The Lodge

    ★★½

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★

  • The Rental

    ★★

  • Host

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • The Kingmaker

    ★★★★

  • Slay the Dragon

    ★★★

  • Le Week-End

    ★★½

  • Bill & Ted's Excellent Adventure

    ★★★½

  • Pompeii

  • Black Is King

    ★★★½

  • Hillary

    ★★★½

  • Hollywood

  • Atlanta's Missing and Murdered: The Lost Children

    ★★½

  • The Portuguese Woman

    ★★★★