Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The Apology

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★½

  • Lot 36

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ½

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Changing Room

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Men

    ½

  • EO

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ½

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • Sissy

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Outwaters

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Dual

    ★★★

  • Resurrection

  • Speak No Evil

    ★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Fifth Year

  • Four Hours at the Capitol

  • The First Wave

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dashcam

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

    ½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • Old

    ★★★★½