Sort by
  • Leo

    ★½

  • The Marvels

    ★★½

  • Old Dads

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Vacation Friends 2

  • Retribution

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • The Monkey King

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★★

  • Hidden Strike

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Big George Foreman

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Shotgun Wedding

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★

  • Emancipation

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½