Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Mark Normand: Soup to Nuts

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Knights of the Zodiac

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Pathaan

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½