Sort by
  • The Kissing Booth 2

  • The Half of It

    ★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • 365 Days

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Brightburn

  • The Last Summer

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Someone Great

    ★★★

  • The Perfect Date

  • Booksmart

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★

  • Game Night

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★½

  • The Greatest Showman

    ★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • The Space Between Us

    ★★½

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Moana

    ★★★

  • 13th

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★½

  • Your Name.

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★

  • Me Before You

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Hush

    ★★★

  • The Good Dinosaur

    ★★

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★½

  • Pitch Perfect 2

    ★★½

  • Spy

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • The Age of Adaline

    ★★½

  • Cinderella

    ★★★

  • Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • Love, Rosie

    ★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • When Marnie Was There

    ★★★

  • Maleficent

    ★★★

  • Godzilla

    ★★★½