Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Prom Pact

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Darby and the Dead

    ★★★★

  • The Noel Diary

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • Margaux

    ★★★★

  • The Bad Seed Returns

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Samaritan

    ★★★★

  • The Immaculate Room

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★★

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★½

  • Anything's Possible

    ★★★★½

  • Boo, Bitch

    ★★★★

  • My Fake Boyfriend

    ★★★★

  • Unhuman

    ★★★★

  • Private Property

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★★

  • Crush

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★★

  • Three Months

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Dog

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Hating Game

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Secret Society

    ½

  • The Fallout

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★★★½

  • Holidate

    ★★★★

  • Friendsgiving

    ★★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★★

  • The Grudge

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • The Wretched

    ★★★½

  • A Dog's Journey

    ★★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★

  • New Year, New You

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★½