Sort by
  • After Everything

  • The Nun II

    ★★½

  • Stane

    ★★★

  • El Conde

    ★★

  • Choose Love

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Cobweb

    ★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Make Me Believe

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Carl's Date

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • The Perfect Find

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

  • Bloodhounds

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • The Crowded Room

  • My Fault

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • May December

    ★★★½

  • How to Have Sex

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★★★

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★★

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★½

  • Love Again

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

  • Love & Death

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★

  • SUGA: Road to D-DAY

    ★★★★★

  • Dead Ringers

    ★★★½

  • Ghosted

  • Dream

    ★★★

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • One True Loves

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★★

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Swarm

    ★★

  • Tetris

    ★★½