• No Time to Die

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Passing

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Shame

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Waves

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★★

  • Scream 3

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Scream 2

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★