Sort by

Justin has logged 43 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Theatre of Blood

Theatre of Blood

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Frankenstein Created Woman

Frankenstein Created Woman

1967
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The 'Burbs

The 'Burbs

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Out of the Dark

Out of the Dark

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
American Guinea Pig: The Song of Solomon

American Guinea Pig: The Song of Solomon

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Escape from Zahrain

Escape from Zahrain

1962
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Nightmare

Nightmare

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Orgy of the Dead

Orgy of the Dead

1965
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Beyond the Seventh Door

Beyond the Seventh Door

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Summer of 84

Summer of 84

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Blood Sisters

Blood Sisters

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Black Demons

Black Demons

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Things

Things

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Nightmare Weekend

Nightmare Weekend

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Corpse Grinders

The Corpse Grinders

1971
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Dangerous Seductress

Dangerous Seductress

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Body Melt

Body Melt

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Deadly Daphne's Revenge

Deadly Daphne's Revenge

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Dungeon of Harrow

The Dungeon of Harrow

1962
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Assault in Paradise

Assault in Paradise

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Asylum

Asylum

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Demons

Demons

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Prowler

The Prowler

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
RBG

RBG

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Werewolf Woman

Werewolf Woman

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Let's Scare Jessica to Death

Let's Scare Jessica to Death

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Wonder Women

Wonder Women

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Supervan

Supervan

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Rabid

Rabid

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Tourist Trap

Tourist Trap

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Robot Holocaust

Robot Holocaust

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Sleepaway Camp

Sleepaway Camp

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Skyscraper

Skyscraper

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Zapped!

Zapped!

1982
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Children of the Corn II: The Final Sacrifice

Children of the Corn II: The Final Sacrifice

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Delirium: Photo of Gioia

Delirium: Photo of Gioia

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Castle of Blood

Castle of Blood

1964
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Silent Scream

Silent Scream

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
I Don't Want to Be Born

I Don't Want to Be Born

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Master Gunfighter

The Master Gunfighter

1975
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry