• Don't Look Up

    ★½

  • Poor Albert and Little Annie

    ★★★★

  • Crimson, the Color of Blood

    ★★½

  • Jack the Giant Killer

    ★★★★

  • The Fairy King of Ar

    ★★

  • Steel

    ★★½

  • The Wonderful Land of Oz

    ★★★★

  • Space Mutiny

    ★★★½

  • It's Alive III: Island of the Alive

    ★★★★

  • House on Haunted Hill

    ★★★★

  • Death Rink

    ★★

  • Rollergator

    ½

  • Howling: New Moon Rising

    ★★★★½

  • Howling III

    ★★★★½

  • 2020 Texas Gladiators

    ★★★½

  • Godzilla, King of the Monsters!

    ★★★½

  • Mannequin Two: On the Move

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre II

    ★★★★½