Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Encounters

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Indiana Jones Collection

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Nimona

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Making of The Last of Us

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Smile

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Hustle

    ★★★½

  • Prehistoric Planet

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Northman

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

  • The Book of Boba Fett

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Finch

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

  • Dune

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Luca

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Godzilla vs. Kong

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

  • The Devil All the Time

  • Tenet

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★

  • Mulan

  • Onward

  • Sonic the Hedgehog

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Klaus

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie