Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • This Place Rules

  • A Man Called Otto

    ★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • A Lover's Gift

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Blue Bayou

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★