Sort by
  • Harold and the Purple Crayon

  • The Super Mario Bros. Movie

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Barbie: Skipper and the Big Babysitting Adventure

    ★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★

  • Consecration

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • ETs Among Us Presents: Alaska's Secret Pyramid and Worldwide Alien Archaeology

    ½

  • Teen Wolf: The Movie

    ★½

  • Windows of Imagination

    ★½

  • The Hitler Home Movies

    ★½

  • Plane

    ★★

  • Andrew Santino: Cheeseburger

    ★★

  • My Sister's Serial Killer Boyfriend

    ★½

  • The Old Way

    ★★½

  • Transfusion

    ★½

  • NO THANK YOU

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Reindeer in Here

  • Heroes & Villains

    ★★½

  • Mickey Saves Christmas

    ★★

  • The Hip Hop Nutcracker

  • A Christmas Karen

    ★½

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★½

  • Paradise City

  • Spirited

    ★★★½

  • Slumberland

    ★★★★

  • Santa Games

    ★½

  • On the Line

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

    ★★★★

  • Sinphony: A Clubhouse Horror Anthology

  • Induced

    ½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Grimcutty

  • Old People

    ★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Nocebo

    ★★★½

  • Huluween Dragstravaganza

    ★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Alice, Darling

    ★★★

  • Sick

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★