• Beast

    ★★½

  • Revenge

    ★★★½

  • Disobedience

    ★★★

  • Tully

    ★★★½

  • Rampage

    ★★½

  • Basic Instinct

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★★

  • Red Sparrow

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★

  • The Post

    ★★★½