• Happily

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Repo! The Genetic Opera

    ★½

  • The Amityville Horror

    ★½

  • Swallow

    ★½

  • The Lodge

    ★½

  • The Golden Compass

    ★½

  • Charlie's Angels

    ★½

  • Wounds

    ★½

  • The Nightingale

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★½

  • Pet Sematary

    ★½

  • Role Models

    ★½

  • Insidious: Chapter 2

    ★½

  • The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

    ★½

  • Boy Erased

    ★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★½