• The Lady in the Van

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Twister

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Instant Family

    ★★★

  • The Gumball Rally

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Hiroshima Mon Amour

    ★★★

  • Breathless

    ★★★

  • The Golden Coach

    ★★★

  • The Lords of Salem

    ★★★

  • How to Be Single

    ★★★

  • Tammy and the T-Rex

    ★★★