• WALL·E

    ★★★★½

  • Toy Story

    ★★★★½

  • Breaking the Waves

    ★★★★½

  • The Great Gatsby

    ★★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Coraline

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Sharp Objects

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • mother!

    ★★★★½