Sort by
  • M3GAN

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • Turning Red

    ½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • My Son

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Humans

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★