Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Infiesto

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Narvik

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • My Name Is Vendetta

    ★★

  • Solita

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • Dreams in the Witch House

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Mad God Ghoul Log

  • Amsterdam

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Beast

    ★★

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • The Flying Sailor

  • Lightyear

    ★★

  • Broker

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

  • Godland

    ★★★★★

  • Ice Merchants

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • The Stranger

    ★★

  • Men

    ★★★

  • EO

    ★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★

  • My Year of Dicks