Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Tori and Lokita

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Cairo Conspiracy

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Soft & Quiet

    ★★★★½

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Call Jane

    ★★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½