• Old

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Miss Congeniality

    ★★★½

  • The Last Seduction

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Blade

    ★★★★½

  • Bergman Island

    ★★★

  • Bound

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Heavenly Creatures

    ★★★★½

  • Safe

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Big Night

    ★★★★

  • Dolores Claiborne

    ★★★½

  • Primal Fear

    ★★★★½