Sort by
  • Lisa Frankenstein

    ★★★

  • Destroy All Neighbors

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★

  • Night Swim

    ★★

  • Let Us Prey: A Ministry of Scandals

  • Napoleon

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★½

  • V/H/S/85

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Ferrari

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • The Passenger

    ★★½

  • Cobweb

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • It Lives Inside

    ★★

  • Self Reliance

    ★★½

  • Appendage

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Birth/Rebirth

    ★★★

  • 20 Days in Mariupol

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • Sick

    ★★

  • Riceboy Sleeps

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★