Sort by

Brennan has logged 18 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Old

Old

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Language Lessons

Language Lessons

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Rare Beasts

Rare Beasts

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Respect

Respect

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Super Troopers

Super Troopers

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Trevor Moore: The Story of Our Times

Trevor Moore: The Story of Our Times

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Trevor Moore: High In Church

Trevor Moore: High In Church

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry