RSS feed for BlackJoe23

BlackJoe23 has logged 20 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Het Verlangen

Het Verlangen

2017
×
★★★
Edit this entry  
09
A Trip to the Moon

A Trip to the Moon

1902
×
★★★★½
Edit this entry  
03
The Many Adventures of Winnie the Pooh

The Many Adventures of Winnie the Pooh

1977
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Mind Game

Mind Game

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Endless Love

Endless Love

2014
×
★★★½
Edit this entry  
17
In the Heart

In the Heart

2015
×
Edit this entry  
17
New Kids Turbo

New Kids Turbo

2010
×
Edit this entry  
11
Baywatch

Baywatch

2017
×
Edit this entry  
02
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Meet the Fockers

Meet the Fockers

2004
×
★★★½
Edit this entry  
03
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
Edit this entry  
25
Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

2015
×
Edit this entry  
21
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Bad Boys II

Bad Boys II

2003
×
★★★★
Edit this entry  
16
Pocahontas

Pocahontas

1995
×
Edit this entry  
07
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
Edit this entry  
01
Tashi and the Monk

Tashi and the Monk

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Run Lola Run

Run Lola Run

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Gooische Vrouwen 2

Gooische Vrouwen 2

2014
×
Edit this entry