• Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Kate

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Malignant

    ★★

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★

  • Candyman

    ★★

  • The Protégé

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Respect

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Blue Bayou

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • The House Next Door: Meet the Blacks 2

    ½

  • Infinite

    ★½

  • Loki

    ★★★½

  • Awake

  • In the Heights

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★½