• Da 5 Bloods

    ★★★½

  • 8:46

  • I May Destroy You

    ★★★½

  • s01e03

    ★★★½

  • I've Been Afraid

  • Beastie Boys Story

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Banksy Most Wanted

    ★★½

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★½

  • Zona Seyl

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • My Octopus Teacher

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★½

  • Mulan

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Mayor

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Alone

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Undine

    ★★★★

  • Onward

    ★★½

  • Malmkrog

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • The Father

    ★★½

  • Tesla

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★

  • Minari

    ★★★

  • The Nest

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Shirley

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Assassin 33 A.D.

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★½

  • Jasper Mall

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Scare Me

    ★½

  • His House

    ★★★½

  • Time

    ★★★

  • Bad Hair

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • Dick Johnson Is Dead

  • Boys State

    ★★★

  • Cold Meridian

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Underwater

    ★★★

  • Dolittle

    ★½

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Wira

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★½

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Frozen II

    ★★

  • Midway

    ★★

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • The Fall

    ★★★

  • Black and Blue

    ★★½