Sort by
  • Avatar 5

  • Avatar 3

  • Fantastic Four

  • Sonic the Hedgehog 3

    ★★★★½

  • Mufasa: The Lion King

  • Venom 3

    ★★★★★

  • Deadpool 3

  • Lady Ballers

    ½

  • Family Switch

  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

    ★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★

  • Leo

    ★★½

  • Wish

    ★★

  • The Marvels

    ★★

  • What Happens Later

    ★★

  • Under the Boardwalk

    ★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★½

  • LEGO Marvel Avengers: Code Red

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Old Dads

  • Trolls Band Together

    ★★

  • The Exorcist: Believer

  • The Brave Locomotive

    ★★★★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Marsh King's Daughter

    ★½

  • The Swan

    ★★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

  • The Creator

    ★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of the Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★½

  • Pain Hustlers

    ½

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Nun II

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★

  • Groot's Snow Day

    ★★★

  • Groot Noses Around

    ★★★½

  • Are You My Groot?

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★★½

  • Adventure Time: Fionna & Cake

    ★★★½

  • Vacation Friends 2

    ★½

  • The Retirement Plan

    ★½

  • Retribution

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • LEGO Disney Princess: The Castle Quest

    ★★

  • Strays

    ★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Gran Turismo

    ½

  • Spiderman: Lotus

    ½

  • The Monkey King

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Wonderful World of Mickey Mouse: Steamboat Silly

    ★★★½

  • The Slumber Party

  • Happiness for Beginners

    ★★

  • The Beanie Bubble

    ★½

  • Cobweb

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Go West

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★