Sort by

BlakeMower has logged 17 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Venom

Venom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Blush

Blush

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Paul Blart: Mall Cop

Paul Blart: Mall Cop

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Nacho Libre

Nacho Libre

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Everybody's Talking About Jamie

Everybody's Talking About Jamie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
My Son

My Son

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Annette

Annette

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Cinderella

Cinderella

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Sing

Sing

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dug Days

Dug Days

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry