• 93rd Annual Macy's Thanksgiving Day Parade

  • The Knight Before Christmas

    ★½

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

    ★★★★

  • Noelle

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • DC Showcase: Death

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★½

  • Pumpkin Dick

    ★★★★

  • Are You Afraid of the Dark?

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★½

  • Piney: The Lonesome Pine

    ★★★

  • VHYes

    ★★★

  • Walrus Yes: The Making of Tusk

    ★★½

  • Abominable

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Minion Scouts

    ★★★½

  • Float

    ★★★★★

  • Haunt

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Lightning in a Bottle

    ★★★★

  • Lucky Toupée

    ★★★★

  • Hair Love

    ★★★★½

  • Puddles

    ★★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★★

  • DC Showcase: Sgt. Rock

    ★★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★★

  • Lego DC Batman: Family Matters

    ★★★½

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★★

  • Batman: Hush

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

    ★★★★

  • Point Blank

    ★★★★

  • Crawl

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Missing 411: The Hunted

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Just a Thought

    ★★★★½

  • Exchange Student

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Good Omens

    ★★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Tolkien

    ★★★

  • The Chair to Everywhere

    ★★½

  • The Good, The Bad, The Hungry

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Creative Brain

    ★★★½

  • Hellboy

    ★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★