Sort by

BlakeVonSextron has logged 26 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Hurricane Heist

The Hurricane Heist

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Pay the Ghost

Pay the Ghost

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Punisher: War Zone

Punisher: War Zone

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
#UNFIT: The Psychology of Donald Trump

#UNFIT: The Psychology of Donald Trump

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Trespass

Trespass

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Humanity Bureau

The Humanity Bureau

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Inconceivable

Inconceivable

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Vengeance: A Love Story

Vengeance: A Love Story

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Looking Glass

Looking Glass

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Between Worlds

Between Worlds

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Peanut Butter Solution

The Peanut Butter Solution

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Greyhound

Greyhound

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Left Behind

Left Behind

2014
×
Read the review Edit this entry  
12
The Great Wall

The Great Wall

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Amityville Island

Amityville Island

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
11
The Predator

The Predator

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Outpost

The Outpost

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
211

211

2018
×
Read the review Edit this entry  
07
A Score to Settle

A Score to Settle

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Cadet Kelly

Cadet Kelly

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
National Treasure

National Treasure

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Grand Isle

Grand Isle

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Drive Angry

Drive Angry

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry