Sort by
  • Wish

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • The Drawing

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★

  • Jawan

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Strays

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Daughters of Fire

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★★

  • Fast X

  • Book Club: The Next Chapter

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★½

  • 65

    ★★★

  • Selfiee

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★

  • In Water

    ★½

  • The Adults

    ★★★

  • 2023 Oscar Nominated Shorts: Animation

    ★★★

  • 2023 Oscar Nominated Shorts: Live Action

    ★★★

  • 2023 Oscar Nominated Shorts: Documentary

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★