Sort by

Joey has logged 30 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

2005
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dune

Dune

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Scary Movie

Scary Movie

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Scenes from a Marriage

Scenes from a Marriage

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Scenes from a Marriage

Scenes from a Marriage

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Scenes from a Marriage

Scenes from a Marriage

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spectre

Spectre

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Thunderball

Thunderball

1965
×
Read the review Edit this entry  
01
Goldfinger

Goldfinger

1964
×
★★½
Read the review Edit this entry