• Rumble in the Bronx

    ★★★★

  • Mr. Nice Guy

    ★★★★

  • Crime Story

    ★★★½

  • The Final Destination

    ★★★

  • Flesh for Frankenstein

    ★★★★

  • The Counselor

    ★★★★★

  • Narrow Margin

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Hard Target

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Out of the Blue

    ★★★★★

  • Old Henry

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Swimming Pool

    ★★★★★

  • The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Cure

    ★★★★

  • Dune

    ★★★