Sort by
  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

    ★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Grucifixion

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★½

  • Red Notice

    ½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★½

  • The Last Duel

  • Dear Evan Hansen

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • False Positive

    ★½

  • Luca

    ★★½

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Mortal Kombat

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Cocoon