Gooyall has logged 16 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Istanbul Junction

Istanbul Junction

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Bee Movie

Bee Movie

2007
×
Read the review Edit this entry  
27
Antichrist

Antichrist

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Sensitive Floor

Sensitive Floor

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
27
It Happened at Midnight

It Happened at Midnight

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
27
50 Kilos of Sour Cherry

50 Kilos of Sour Cherry

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Pig

Pig

2018
×
Read the review Edit this entry  
27
A Hairy Tale

A Hairy Tale

2019
×
Read the review Edit this entry  
27
Lottery

Lottery

2018
×
Read the review Edit this entry  
27
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
About Elly

About Elly

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry