Sort by
  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Otto Baxter: Not A F***ing Horror Story

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Présages

    ★★★

  • A Whole Lifetime with Jamie Demetriou

    ★★★

  • Passages

    ★★★★½

  • Scrapper

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Pronouns in Bio

    ★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Oak Thorn & the Old Rose of Love

    ★★★½

  • Milk

    ★★½

  • Talk to Me

    ★½

  • Baggage

  • Jim

    ★★½

  • Pretty Red Dress

    ★★★½

  • Mia's World

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Sr.

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★½

  • Tarneit

    ★★★

  • Lynch/Oz

    ★★½

  • Big Time

    ★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Ice Merchants

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Hideous

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Enys Men

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • God's Creatures

    ★★★

  • One Summer on Earth

  • A Short Story

    ★★★

  • Fast & Feel Love

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Breathe

    ★★★

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Mutzenbacher

    ★★★½

  • The Novelist's Film

    ★★★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★★★

  • The Outwaters

    ★★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★½

  • Flux Gourmet

    ★★★

  • Bigbug

    ★½

  • Girl Picture

    ★★★½

  • Sirens

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Tank Fairy

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½