Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Pelosi in the House

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

  • Suzume

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Carmen

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

  • The Son

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★½

  • Master Gardener

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Showing Up

    ★★★★½

  • Close

    ★½

  • Interceptor

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★★

  • Godland

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½