Sort by
  • Wonka

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Waitress: The Musical

    ★★★★★

  • Trixie & Katya Live - The Last Show

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Nerdy Prudes Must Die

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Eileen

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Nocebo

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★★½

  • Piggy

  • Emily the Criminal

    ★★★★