• Serial (Bad) Weddings 3

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★

  • Louise

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Conversation avec Bruno Dumont

    ★★★★

  • The Bones

    ★★★★

  • OSS 117: From Africa with Love

    ★★

  • Tralala

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★★

  • Four Roads

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Fais pas ci, fais pas ça: Y aura-t-il Noël à Noël?

    ★★

  • 30 Days Max

    ★★

  • Blithe Spirit

  • My Donkey, My Lover & I

    ★★★

  • Mandibles

    ★★★★

  • The Speech

    ★★★

  • The Unseen River

    ★★★★

  • Les Blagues de Toto

  • French Tech

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tender

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • The Addams Family

    ★★

  • The Fool

    ★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★

  • Kokutai

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Abominable

  • Notre Dame

    ★★★

  • Nimic

    ★★★★

  • One Piece: Stampede

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

    ★★

  • Yesterday

    ★★

  • For Sama

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★

  • mask dog

    ★★★

  • Nicky Larson and the Cupid's Perfume

    ★★★

  • My Mother Is Crazy

    ★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Venom

  • motivational video movie

    ★★★

  • CoinCoin and the Extra-Humans

    ★★★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★

  • Minuscule 2: Mandibles from Far Away

    ★★★

  • Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost

    ★★★

  • Patrick

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Bécassine !

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Sink or Swim

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Peter Rabbit

    ★★★

  • Pity

    ★★★★

  • Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Christmas & Co.

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Justice League

  • Marry Me, Dude

    ★★★

  • Belle and Sebastian 3: The Last Chapter

    ★★

  • Coco

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

  • kittykat96

    ★★★