Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • Wall Of Eyes

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Amityville Emanuelle

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Amityville Death Toilet

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Amityville in Space

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Dropout

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Lucy and Desi

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Amityville in the Hood

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★½

  • What Should I Do?

    ★★★★