• Ascetic

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★

  • Long Toast

    ★★

  • Mister Green

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★½

  • Puparia

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Pieces of a Woman

    ★★½

  • Steve-O: Gnarly

    ★★★½

  • Everyday

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★

  • 8:46

    ★★★★

  • LA Originals

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • Wave Sounds

    ½

  • Siberia

    ★½

  • Kill It and Leave This Town

    ★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Spree

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Dolittle

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • 1917

    ★★½

  • Golden Hour

    ★½

  • The Fall

    ★★★★

  • League of Legends Origins

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

    ★★½

  • The Platform

    ★★

  • Joker

    ★★★

  • Waves

  • Uncut Gems

    ★½

  • The Fanatic

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Enter the Anime

    ½

  • Airplane Mode

    ½

  • Full Force

    ★★★½

  • The Lion King

  • Anima

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • The Scuzzies

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Tommaso

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Wu-Tang Clan: Of Mics and Men

    ★★★★

  • The Fall of 76

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Pet Sematary

    ★½

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★½