• Een trambestorming op zondag op den dam

    ★★★

  • Fun on a Sand Hill

    ★½

  • In a German Bath

    ★★★

  • Home Life of a Hungarian Family

    ★★½

  • The Boulevard of Scheveningen

    ★★½

  • Irish Mail – L.& N.W. Railway – Taking up Water at Full Speed

    ★★★

  • Prisoners

    ★★★★½

  • WALL·E

    ★★★½

  • Golgo 13: The Professional

    ★★½

  • Lords of Chaos

    ½

  • Born in Auschwitz

    ★★★

  • The Adventures of André and Wally B.

    ★★★

  • Caminandes: Llamigos

    ★★

  • The Idiots

  • Crimes and Misdemeanors

    ★★★½

  • Cape Fear

    ★★★★

  • The General

    ★★★½

  • Hannah and Her Sisters

    ★★★★½