• Senior Year

    ½

  • Choose or Die

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • X

    ★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Night Teeth

    ★★½

  • Antlers

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Till Death

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Unholy

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Another Happy Christmas

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Cadaver

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Cyst

  • Another Round

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Host

  • Follow Me

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The Rental

    ★★½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★½

  • Rhubarb

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Fantasy Island

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • The Night House

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★½

  • Underwater

    ★½

  • The Devil's Mark

    ½

  • The Grudge

    ★½

  • Hellcat's Revenge II: Deadman's Hand

  • The Tunnel

    ★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Gorillaz: Reject False Icons

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★½