• Rebecca

    ★½

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★½

  • Miss Americana

  • Cats

    ½

  • Little Women

    ★★½

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★★★

  • Frozen II

  • Can You Keep a Secret?

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Judy

    ★★½

  • Crawl

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Perfect Date

    ★½

  • Us

    ★★★★

  • The Case Against Adnan Syed

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Late Night

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

    ★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★★★

  • The Princess Switch

    ★★★

  • In Fabric

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Destination Wedding

    ★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • Set It Up

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Le guerre horrende

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★½

  • Christmas Inheritance

    ★★

  • Christmas Wedding Planner

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Psych: The Movie

    ★★★★

  • Fairytale

    ★★★★

  • A Christmas Prince

    ★★★

  • A Song for Christmas

    ★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • The Case of the Gilded Lily

    ★★★½

  • Voyeur

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Gaga: Five Foot Two

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • Wet Hot American Summer: Ten Years Later

  • The Beguiled

    ★★

  • Becoming Cary Grant

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • Mommy Dead and Dearest

  • Big Little Lies

  • Non-Transferable

  • Get Out

  • Casting JonBenet

  • Gilmore Girls: A Year in the Life

  • The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again

  • The Case of: JonBenét Ramsey

  • Bridget Jones's Baby

  • Amanda Knox

  • La La Land

  • Edgar Allan Poe's Murder Mystery Dinner Party

  • Ghostbusters

  • She Loves Me

    ★★★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping