Sort by
  • M3GAN

    ★★★½

  • Bluey au cinéma !

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • TÁR

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Psych 2: Lassie Come Home

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Forky Asks a Question: What Is a Friend?

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Psych: The Movie

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★½

  • Swiss Army Man

    ★★★★½

  • Psych: The Musical

  • Man of Steel

    ★★★½

  • The Social Network

    ★★★★

  • BURN·E

    ★★★★

  • WALL·E

    ★★★★★

  • Kung Fu Panda

    ★★★★★

  • Hoodwinked!

    ★★★★★

  • Moulin Rouge!

    ★★★½

  • Titanic

    ★★★★½

  • Sunset Boulevard

    ★★★½

  • Double Indemnity

    ★★★½