Sort by

Bobdoyson has logged 13 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Black Adam

Black Adam

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
TÁR

TÁR

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★½
Edit this entry  
11
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★½
Edit this entry  
09
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Edit this entry